Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito shijojnë pushimet në alpet zvicerane

Çifti i famshëm, Kiara Tito dhe Luiz Ejlli, po shijojnë disa ditë pushimi në Zvicër.

Si destinacion kanë zgjedhur alpet zvicerane, një pjesë tashmë e frekentuar jashtëzakonisht nga VIP-at.

Dyshja, të cilët janë në pritje të një fëmije, po kalojnë një kohë të mrekullueshme bashkë.

Foto: Screenshot/Instagram

“Një ditë shumë e bukur”, ka shkruar moderatorja e Fan Club në kuadër të “Dancing With the Stars”.

Të shumta qenë komplimentet që pranuan në sesionin e komenteve nga miqtë e ndjekësit.

Foto: Screenshot/Instagram

Kiara dhe Luizi njoftuan se do të bëhen prindër për herë të parë pak javë më parë me anë të një kënge të titulluar “Frymë”.

Ata vlen të ceket se po presin një vajzë. 

Go to TOP