SPORT

Liverpool “e shkel” Porton /VIDEO

Liverpool ka fituar si mysafir ndaj Portos me rezultat të thellë prej 1:5.

Brenda 45 minutave të para “The Reds’ realizuan dy herë me Salah dhe Mane.

45 minutat e dyta vazhduan me dominim të anglezëve.

Krejt çka arritën të bënin portugezët ishte goli i nderit i shënuar nga Taremi.

E ndërkaq rezultatin e kompletoi Firmino me një dy golësh.