Kurti viziton Kamenicën, pritet nga kryetari i Komunës

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti sot në Kamenicë është pritur nga kryetari i Komunës, Kadri Rahimaj.

Kurti ka zhvilluar një takim të mbyllur me kryetarin Rahimaj ndërsa pas takimit do të bëjë edhe një vizitë tek prodhuesit e produkteve të bletëve.

Pastaj do të bëhet vendosja e gurthemelit të urës për këmbësor në fshatin Hajnoc.

Së bashku me Kurtin është edhe ministri për Komunitete dhe Kthim, Nenad Rashiq.

Go to TOP