Jetmir Agaj ekskluzivisht flet për Bardhin e Saren, jep të gjitha detajet dhe raportin e tyre sot

Menaxheri i njohur Jetmir Agaj , së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin e pasdites në T7, “Canapé”, ku ka folur shumë çka nga jeta private dhe profesionale.

Ndër të tjera foli edhe këngëtarin Bardhi dhe të dashuren e tij Saren, që romanca e tyre filloi në “Big Brother VIP Albania”.

Se çfarë tha për ta dhe si janë raportet sot, e mësoni duke klikuar në videon e mëposhtme.

Go to TOP