Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Ish-partnerja flet për djalin me Meriton Mjekiqin: Ai nuk ekziston në jetën e tij, vetëm mua më përket kujdestaria

Ish-partnerja e Meriton Mjekiqit ka reaguar me një postim në rrjete sociale pasi gjatë këtyre ditëve janë publikuar disa fotografi të djalit të tyre.

Ajo ka bërë thirrje që të mos shfaqen më imazhe të djalit të tyre, pasi është nën moshën 18 vjeçare.

E njëjta gjithashtu theksoi se djali nuk ekziston në jetën e Meritonit dhe se i përket vetëm kësaj kujdestaria.

Postimi i plotë (pa ndërhyrje):

“Për të gjitha portalet, gazetat dhe TV shoës. Gjithë gazetarët në Shqipëri dhe Kosovë. Dje pashë prapë një tjetër foto virale të djalit tim dhe do të doja t’ju kërkoja të përmbaheni nga postimi i fotografive të fëmijës tim nën 18 vjeç.

Ai nuk ekziston në jetën e tij. Vetëm mua më përket kujdestaria. E drejta dhe vendimet për Loarin.

Fytyra duhet të fshihet/censurohet, përndryshe do të marrë masa ligjore. është diçka për t’u marrë parasysh se bëhet fjalë për një fëmijë të mitur dhe nuk duhet të abuzohet me fytyrën e tij për raportime të tilla degraduese.

Nuk është as moralisht as ligjërisht e justifikueshme dhe ju ndaloj të abuzoni me fëmijën tim për histori publike dhe është absurde me përdor për shou”.

Go to TOP