Kombëtare

Haradinaj: Kemi listën më mirë për Prishtinën

Kandidati për kryetar të komunës së Prishtinës nga radhët e AAK-së, Daut Haradinaj, sot ka prezantuar programin për zgjedhjet komunale në kryeqytet.

Përmes një postimi në Facebook, Haradinaj ka thënë se ai ka ekipin dhe programin më të mirë në garën për Prishtinën.

“E para Prishtina me programin më të mirë, ekipin më të mirë dhe listën më të mirë”.