Gresa Hoti shfaqet nën shoqërinë e këtyre personave në Dubai

Modelja e njohur Gresa Hoti është mjaftë aktive në mediat sociale.

Ajo për pushime aktualisht gjendët në Dubai.

Andaj modelja nuk është vetëm, shfaqet nën shoqërinë e prindërve të saj.

Ajo ka publikuar një foto teksa shihet duke darkuar me prindërit e saj, dhe ishe shprehur “Ju dua, shpirtat e mi”.

Go to TOP