Gjuajtje me armë në një aheng në Prishtinë, policia gjeti 26 gëzhoja në vendin e ngjarjes

Një person është arrestuar në Prishtinë pasi që i njëjti gjatë një ahengu familjar kishte shtënë me armë zjarri.

Policia njofton se në vendin e ngjarjes janë gjetur 26 gëzhoja që dyshohet se janë të pistoletës me gas si dhe nga i dyshuari është sekuestruar një pistoletë dhe 11 fishekë.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Go to TOP