Gjakovë: Iu gjetën dy pushkë ajrore dhe një pistoletë, arrestohet

Një burrë është arrestuar në Gjakovë pasi gjatë kontrollit në shtëpinë e tij, janë gjetur dhe sekuestruar dy pushka ajrore dhe një pistoletë pa leje.

Policia njofton përmes raportit se me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Go to TOP