Fonseca: Dua të fitojë me Milanin, ne e dimë çfarë duam

Trajneri i ri i AC Milanit, Paulo Fonseca, ka thënë se me skuadrën ‘Rossonere’ synon trofe.

Ish-trajneri i Lilles, e pranon se Milani ka nevojë për përforcime.

Fonseca thotë se tashmë e njohin sulmuesin të cilin synojnë ta blejnë gjatë kësaj verë.

“Dua të fitoj me Milanin”, ka thënë Fonseca.

“Kemi nevojë për lojtarë nga merkato. E njohim sulmuesin që duam dhe e presim së shpejti. Por nxitimi shpesh nuk është në të mirë të vendimeve të drejta. Ne momentin e duhur do të vije sulmuesi. Ne e dimë çfarë duam”, ka pohuar ai. 

Go to TOP