Fenerbahce prezanton Mourinho-n

Jose Mourinho është zyrtarisht trajneri i ri i Fenerbahce-s.

Trajneri portugez ka konfirmuar këtë të shtunë se do të nisë aventurën e tij te klubi turk, një kampionat i ri për të.

Mourinho do të prezantohet të dielën në orën 19:00 në stadiumin “Sukru Saracoglu”.

Në postimin e publikuar nga trajneri dhe klubi turk, ndër të tjera, Mourinho thotë disa fjalë në turqisht dhe më pas shton: “Ta nisim rrugëtimin bashkë”.

Go to TOP