Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Edona James nervozohet me Lumbardhin: Dil mos t’i shoh sytë, o i pafytyrë

Edona James është revoltuar gjatë ditës së sotme (e mërkurë) me Lumbardh Salihun.

Teksa po qëndronte në dhomë të grimit me Albyn dhe Kaderin, aty ishte edhe ish-futbollisti nga Vitia.

Atij transgjinorja i tha vazhdimisht që të dilte jashtë, të mos e priste Albyn, pasi ajo do të qëndrojë sot me të.

Ndërkohë që Lumi nuk lëvizte, ai ia dha një shenjë Albyt, që ta gjuante dhe kjo e fundit e goditi në të pasme.

Edona më pas humbi kontrollin ndaj Lumbardhit, duke i bërtitur që të largohet.

“Dil mos t’i shoh sytë më, o i pafytyrë, baju. Shtins, i pafytyrë je, baju”, theksoi ajo.

Në këtë situatë, Edonën u mundua ta qetësojë Alby, e cila i kërkoi edhe falje për veprimin.

Go to TOP