Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Edona James: Monikës i ka dal afati

Këngëtarja e njohur, Monika Salihu gjatë ditës së diel pati disa debate me banorët.

Ndonëse është treguar më e rezervuar që kur ka nisur rrugëtimin në Big Brother VIP Kosova 2, Monika së fundmi debatoi ashpër sidomos me Santianën dhe Albën.

E teksa këto diskutime morën vëmendjen edhe të banorëve të tjerë, Edona James dha një koment pas gjithë ndodhive të sotme.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Kosova

Teksa ishte në oborr me disa prej banorëve, Edona u shpreh për Monikën duke thënë: “Asaj i ka dal afati”, e që u pasua nga të qeshurat e banorëve të tjerë.

Ndryshe, theksojmë që Edona që nga fillimi i BBVK ka qenë ndër banorët më të komentuar, ajo madje për disa javë është zgjedhur si e preferuara e publikut.

Transgjinorja është treguar e hapur edhe për të treguar për transformimin e saj në fizik.

Go to TOP