Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Edona James debaton me Bleron: Je manipulues, do t’i nxjerri krejt të zezat

Edona James dhe Blero krijuan një afërsi dhe miqësi me njëri-tjetrin që në ditët e para të Big brother VIP Kosova 2.

Por, dyshja tashmë në disa raste kanë debatuar dhe e njëjta gjë ndodhi edhe së fundmi.

Gjatë një diskutimi, Edona i tha këngëtarit se është manipulues dhe njeri falso dhe se do ia nxjerri krejt të zezat.

“Mbaje mend, unë ty do të t’i nxjerr të zezat, ti je manipuluese, po mua nuk ke shanse, ti ke ardhur deri këtu në shpinën time deri këtu se kishe dal moti, ti je falso, nuk ki respekt”, ka thënë Edona mes tjerash.

Në anën tjetër, Blero nuk dëshironte të vazhdonte debatin me të, duke mos iu kundërpërgjigjur.

Ndërkohë, theksojmë që sonte (e hënë) pritet që të ketë shumë të papritura gjatë spektaklit.

Go to TOP