Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Dua Lipa ndahet nga partneri Romain Gavras

Dua Lipa thuhet se është ndarë nga i dashuri i saj regjisori Romain Gavras pas një romance të stuhishme tetë mujore.

Krijuesja e hiteve konfirmoi se ishte në lidhje me Romain, i cili është ish-partneri i Rita Orës, në mars, kur të dy u fotografuan duke shkuar në shtëpi së bashku nga sfilata e Javës së Modës në Paris në Saint Laurent.

Megjithatë , dyshja tani thuhet se tani kanë ndarë rrugët, sipas The Sun.

Këngëtarja ka vendosur që dëshiron të përqendrohet vetëm në muzikën e saj në momentin përpara publikimit të albumit të saj të tretë.

Me publikimin e këngës së saj të fundit, “Houdini”, të publikuar muajin e kaluar, ylli thuhet se është ndarë me francezin.

“Dua dhe Romain kanë ndarë rrugët pas një vere dashurie. Ajo ka dobësi kur bëhet fjalë për karrierën e saj dhe dyshja i dhanë fund lidhjes përpara se gjërat të përkeqësoheshin”, tha një burim.

“Romain e konsideronte Duan si punëtore, por ajo nuk planifikon të ngadalësojë për asgjë apo askënd”, shtoi burimi.

Dyshja u panë për herë të fundit duke shijuar një natë së bashku muajin e kaluar, teksa iu bashkua edhe vëllain e yllit, Gjin, 17 vjeç.

Treshja u pa duke u larguar nga Chiltern Firehouse, teksa Dua u duk elegante me pantallona lëkure të kuqe të theksuara, të cilat ajo i stiloi me një bluzë të bardhë me thumba dhe një pallto leshi gri.

“Kanë më shumë ndjenjat dhe emocionet e ndryshme që keni gjatë gjithë periudhës së të qenit beqar” , tha Dua.

“Është gjithashtu mirëkuptim. Ju e kuptoni se çfarë doni. çfarë keni nevojë dhe çfarë meritoni. Kjo kalon nga faza e zbulimit të beqarisë në një marrëdhënie potencialisht të re”, u shpreh ajo.

“Atëherë janë ditët e para dhe të shohësh të vërtetën pas dikujt – nëse janë të vërtetë apo jo. Ose kush janë ata”, ka deklaruar ylli.

Para se të takohej me Romain, artistja ishte në një lidhje me Anwar Hadid.

Dua u bë e famshme me albumin e saj debutues, “Dua Lipa”, dhe albumin e saj të fundit, “Future Nostalgia”, i cili sapo kaloi 10 miliardë transmetime.

Go to TOP