Don Xhoni ironizon keq të gjithë soziat e tij

Dje në media rozë u aludua për ngjashmërinë befasuese të një personi me reperin e njohur Don Xhon.

Video e publikuar nga vet personi mori xhiro në rrjet,.

Don Xhoni reagoj tejet ashpër, duke ironizuar kështu me një instastory.

“I përshëndes 12 Don Xhonat e Tiktokut qe janë tu ma munu non stop ne këtë muj t’bekum, inShaAllah nalni najher kingat e mi”, u shpreh mes rreshtave ai.

Si duket reperit nuk po i pëlqejnë këto krahasime që po bëhen në rrjet.

Megjithatë, Don Xhoni menjëherë pas kësaj video postoj edhe një foto duke e kthyer situatën në humor, dhe poshtë fotos ka shkruar: “Syfyr jokes”.

Go to TOP