Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

“Do merrem me ty deri të largoj prej shtëpisë” – Ylli paralajmëron Santianën

Rrugëtimi i tyre në shtëpinë e famshme të Big Brother VIP Kosova 2 nisi si shoqëri, por gjërat morën drejtim tjetër.

Tani dyshja Santiana dhe Buci janë kthyer në ‘rival’ dhe që nga spektakli i së premtes ata janë përplasur ashpër me njëri-tjetrin.

Madje në disa debate të fundit, Buci ka paralajmëruar Santianën se pas ‘Prime’ të së hënës do të merret vetëm me të, derisa ta largoj nga BBVK.

“Veç po të duroj, se pas të hënës kom me të tregu unë ty, pas ‘Prime-it’ veç me ty kam me u marr deri sa të largoj prej shtëpisë”, ka thënë Buci.

Kujtojmë që marrëdhënia e dyshes ndërroi pas hyrjes së partneres së Bucit, e cila mes tjerash i kërkoi atij të distancohej nga Santiana.

Kjo revoltoi banoren nga Gjakova, e cila kërkoi disa herë të sqarohej me Bucin për sjelljen e tij.

Go to TOP