Dhurata Dora pozon pa grim, kaq e bukur duket ajo

Dhurata Dora është një ndër artistet më me shumë bujë në trevat shqiptare.

Ajo përpos zërit të saj mbresëlënëse, nuk i mungon as bukuria.

Por Dhurata nuk i frikësohet daljes pa grim, ku në një postim në InstaStory, ajo pozoi pa pikë grimi dhe dukej e mrekullueshme.

Go to TOP