Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Dafina Zeqiri shfaqet në super formë ndërsa thekson fizikun joshës në pozat e reja

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri ka marr vëmendje me disa poza të reja.

Ajo publikoi disa foto të reja nëpërmjet llogarisë së saj në Instagram, teksa dukej plot sharmë dhe elegancë.

Autorja e “Kaje” dukej e mahnitshme veshur me një fustan të gjatë grim me shkëlqim, i cili kishte mëngë të gjata dhe dekolte të hapur.

Për një dukje më të kompletuar, Dafina vendosi makijazh të theksuar dhe flokët i la të ndara në mes dhe të lidhura prapa.

“Dashuri”, ka shkruar artistja në mbishkrimin e postimit, që u pasua me komente të shumta nga ana e fansave të saj.

Ndryshe, kujtojmë që Dafina kohë më parë konfirmoi romancën e re me Kreshnik Gjergjin pas ndarjes nga DJ Geek, madje dyshja thuhet se pritet të martohen në vitin 2024.

Sa i përket muzikës, Dafina po shijon suksesin me bashkëpunimin e fundit me Mozzikun “Drama, pahiri”.

Go to TOP