Çfarë s’ua bën hallall Getinjo fansave të tij?

Rep-artisti kosovar, Getinjo është i njohur për stilin e tij të veshjes e se si duket.

Ai i kushton shumë rëndësi pamjes së jashtme, e kjo u vërejt edhe sa ishte pjesë e edicionit të parë te Big Brother VIP Kosova.

Por një gjë ai nuk ua bën hallall fansave të tij, dhe është pikërisht për pamjen e tij.

Go to TOP