Bukuroshja nga Drenasi flet për komentin që i bëri kryetari i Leposaviqit, ja çfarë mesazhi ka për të

Në emisionin “Kendiv” e ftuar është vajza nga Drenasi, Mejreme Hajdaraj, e cila këto ditë është e mjaft e komentuar pas komentit që i bëri në Facebook, kryetari i Leposaviqit.

“Respekte për bukuroshen”, i shkroi ai.

Ajo tha se e ka njohur Hetimin pas zhvillimeve të fundit në veri.

Shtoi se ka marrë komente të ndryshme.

Dhe, pati një mesazh për kryetarin nga studio e emisionit.

Ndërsa, intervistën e saj të plotë do të mund ta shikoni këtë të diel në T7.

Go to TOP