Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Blero tregon për trajtimin që i bën të dashurës: Mëngjesin ia dërgoj në shtrat

Këngëtari i njohur, Blero në rrugëtimin e tij në Big Brother VIP Kosova 2 herë pas herë ka diskutuar për partneren e tij të re.

Duke mos zbuluar identitetin e saj, artisti nuk hezituar që të ia shpreh dashurinë në mënyra të ndryshme.

Ai madje së fundmi ka treguar se si e trajton atë, duke thënë se ia bën kafe çdo herë dhe mëngjesin ia dërgon në shtrat.

“Nuk ka shanca psh femra ime me hy në makinë apo me dal pa ia qel derën e pa ia mbyll, në shtëpi apo kudo, pa ia bërë kafen e mëngjesit dhe pa ia bërë mëngjesin me ia dërguar në shtrat është e pamundur”, tha Blero.

Tutje, këngëtari ka thënë se po ndjen mall për të dhe se sapo të dal nga shtëpia e famshme e BBVK do të nis bashkëjetesën me të.
“Në jetojmë në distancë me njëri-tjetrin, sapo të dal nga këtu do të bashkëjetojmë menjëherë”, tha ai.
Theksojmë që muaj më parë Blero përmes postimeve të ndryshme në Instagram konfirmoi lidhjen e re.

Partnerja e tij në anën tjetër ka treguar përkrahjen e saj për Bleron duke e mbështetur publikisht në rrjetet sociale.

Go to TOP