Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Albi Mall Superliga vazhdon me ndeshjet e xhiros së 17-të, vëmendja në derbin e Anamoravës

Albi Mall Superliga e Kosovës do të vazhdoj ditën e sotme me ndeshjet e xhiros së 17-të që janë në program për tu zhvilluar.

Pasi ditën e djeshme u luajtën tre sfida, sot me dy të tjera përfundon kjo xhiro.

Sigurisht që vëmendja e adhuruesve të futbollit kosovar do të jetë në Gjilan, ku zhvillohet derbi i Anamoravës mes Gjilanit dhe Dritës.

Vendasit pas fitores së thellë në udhëtim te Liria kërkojnë të vazhdojnë me këtë ritëm edhe në derbi.

Në anën tjetër Drita pas ndryshimeve që bëri në shtabin teknik duket në formë dhe kërkon tre pikët në mënyrë që t’i ofrohet liderit Ballkanit me pikë.

Edhe ky duel ashtu si ai i pari këtë edicion do të zhvillohet vetëm me praninë e tifozëve vendas në tribunat e stadiumit me bari sintetik në Gjilan

Ndeshje tjetër interesante pritet të zhvillohet në Drenas, ku Feronikeli ’74 pret Dukagjinin e Klinës.

Të dyja sfidat e ditë së sotme fillojnë nga ora 13:00.

Go to TOP