Abdixhiku takohet me Zhegrovën: Potenciali i tij, aset kombëtar

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku është takuar me futbollistin shqiptar, Edon Zhegrovën.

Ai thotë se Zhegrova është djalë i jashtëzakonshëm, dhe përveç talentit, ai po shijon e krijon majat e futbollit evropian.

Për takimet me Zhegrovën, Abdixhiku thotë se janë gjithnjë kënaqësi, si dhe shton se potenciali që ai ka, është një aset kombëtar.

Go to TOP