Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

A i dedikohet Drake? Kanye West shfaqet me bluzë me simbolin e shqiponjës

Kanye West është njëri nga reperët që është përfshirë në një sërë polemikash gjatë viteve të fundit.

Ai është komentuar për deklaratat kontroverse e për paraqitjet e çuditshme që ka bërë në publik.

Artisti tani është duke punuar në një album të ri me Ty Dolla Sign.

Në fakt, Ye hodhi një këngë me Ty Dolla Sign, të quajtur “Vultures”.

Tani, duket sikur kënga ka markën e saj.

Kanye shihej me një logo ku shkruhej “Vultures”; dhe përfshinte përshkrimin e një shqiponje dykrenore.

Siç vuri në dukje HipHopDX, kjo mund të ishte një ‘diss’ me kokë për Drake i cili veshi diçka si kjo në videon e “Polar Opposites”.

Sigurisht, kjo është edhe logoja në flamurin e Shqipërisë.

Duket se me këtë veprim Kanye ka dashur të godasë Drake, duke qenë se janë dy rivalë në industrinë e muzikës ndërkombëtare.

Go to TOP