Xhuli dhe Luiz Ejlli bëhen bashkë, lindin dyshimet për një projekt të përbashkët mes dyshes

Juliana Nura, bukuroshja që rrëmbeu zemrat e shikuesve si pjesë e edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova, ka ndarë një moment të veçantë me fansat e saj në rrjetet sociale.

Ajo ka publikuar një fotografi ku shfaqet përkrah senzacionit të edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli. Fotografia ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të tyre dhe ka nxitur spekulime për një mundësi të bashkëpunimit të ardhshëm.

Në imazhin e publikuar, të dy yjet e spektakleve të njohura të reality-të shihen të buzëqeshur në shoqërinë e tre personave të tjerë. Ajo që e bën këtë foto edhe më intriguese është etiketimi i televizionit Klan Kosova nga ana e Julianës, i cili ka bërë që shumë të pyesin nëse dyshja po planifikon diçka të re dhe emocionuese për ekranet e Kosovës.

Foto: Juliana Nura/Instagram

Ndërkohë që detajet për çdo projekt të mundshëm ende nuk janë bërë publike, fansat dhe spekulimet rreth një bashkëpunimi të mundshëm janë në rritje. Juliana dhe Luizi janë të njohur për personalitetet e tyre të fuqishme dhe performancat e tyre mbresëlënëse, duke i bërë ideale për çdo lloj iniciative televizive.

Luiz Ejlli, i njohur për zërin e tij dhe fitues i edicionit të Big Brother VIP Albania, ka qenë gjithashtu një figurë e rëndësishme në skenën muzikore shqiptare, ndërsa Juliana Nura ka qenë një prej banoreve më të dalluara të Big Brother VIP Kosova, duke lënë gjurmë me natyrën e saj të hapur dhe të sinqertë.

Juliana Nura në Big Brother VIP Kosova (Foto: Juliana Nura/Instagram)

Fansat tani janë të etur të mësojnë më shumë rreth kësaj takimi dhe mundësive që mund të sjellë bashkëpunimi i tyre. Etiketimi i Klan Kosova nuk është një veprim i rastësishëm dhe mund të sinjalizojë fillimin e një kapitulli të ri për yjet e dashur të ekranit.

Go to TOP