U arrestua në Big Brother VIP Albania, Liami mes lotësh rrëfen vizitën e mamasë në burg

Liami i ftuar në një emision televiziv rrëfeu për ngjarjen e pakëndshme që i ndodhi brenda shtëpisë së BBVA.

Ai pak kohë pasi hyri në shtëpi, u arresta nga policia.

Kjo bëri shumë bujë nëpër medie, pasi nuk kishte ndodhur ndonjëherë një gjë e tillë në këtë format.

Liami i zhgenjyer shprehet: “Rëndësia më e madhe për mua ishte, pse familja ime ta përjetonte këtë gjë.Sepse e vetmja gjë që unë deshsa që prindërit e mi mos të mërziteshin, unë me ta dua të kaloj sa më shumë kohë tani. Mami u mërzit më shumë, kur më vizitoi ishte shumë e mërzitur, nuk fliste fare, e shihja që kishte qarë me orë të tëra.

Por, gjithsesi e kaluan me sportivitet, luftuan dhe aty janë prapë me mua”.

Go to TOP