Rihanna shfaqet plot stil, ndërsa feston ditëlindjen e dytë të djalit RZA

Rihanna bëri një shfaqje elegante, ndërsa festoi ditëlindjen e dytë të djalit të saj të madh, RZA, me partnerin, ASAP Rocky , në qytetin e New Yorkut të shtunën.

Këngëtarja e “Diamonds”, 36 vjeçe, e cila së fundmi u pa pasi anashkaloio Met Gala-n për shkak të gripit, bëri një buzëqeshje të gëzuar ndërsa mbante ëmbël fëmijën e saj më të vogël, Riot, nëntëmuajsh, pasi kishte kaluar kohë në The Color Factory në SoHo.

Bukuroshja dhe reperi u konfirmuan se ishin në lidhje në vitin 2020 dhe ndajnë RZA – ditëlindja bëhet të hënën, më 13 maj – dhe gjithashtu Riot.

Rihanna veshi një palë pantallona xhinsi gri të lirshme, si dhe një bluzë argjendi pa rripa, që kishte material të tejdukshëm prej tyli në pjesën e poshtme.

Ajo përfundoi ansamblin me një xhaketë gri të turbullt, e cila ishte e mbështjellë nga supi në anën e djathtë.

Go to TOP