Kim Kardashian iu komenton Justin dhe Hailey Bieber: Ju dua

Justin Bieber është shumë i dashuruar me gruan e tij, Hailey Bieber.

Muzikanti ndau një video nga një llogari fansash në Instagramin e tij më 15 prill, duke treguar atë dhe gruan e tij duke u përqafuar me njëri-tjetrin në Coachella 2024.

Në atë video komentoi ylli televiziv, Kim Kardashian, duke u thënën: “Ju dua djema”, shkruan People.

Go to TOP