Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Kamioni rrotullohet në hyrje të Lipjanit – pamje nga vendi i ngjarjes

Një kamion është rrotulluar dhe ka dalë nga rruga, në autostradën Arbër Xhaferi në afërësi të Lipjanit.

Në pamjet e siguruara nga Kosova.info shihet se kamioni ka dalë tërësisht jashtë korsisë ku po lëvizte, ndërsa disa persona e kontrollojnë automjetin.

Deri më tani nuk dihet nëse ka të lënduar nga ky aksident.

Go to TOP