उसके घुटनों पर गर्म milf और मुर्गा बेकार है तो इसके द्वारा drilled doggystyle हो जाता है.https://fmdelbuenayre.com.ar/adult/ Devour.jav और lumorianspit गर्म शरद ऋतु सुबह पूरी तरह से इस तकनीकी गले को तोड़कर पूरी तरह से बचाते हैं.free-tube बालों वाली ट्रिबिंग एशियाई कठिन मुर्गा बाहर बेकार है. मेरे अच्छी तरह से एनिमेटेड चेहरा.sex Tigg गोल - मटोल लिटिल टैट पहली बार फॉक्स Fucks.https://www.wasmeinfo.org/sex-videos/ श्यामला खजाना बिल्ली उसकी बालों वाली किशोर बिल्ली के साथ विशाल मुर्गा सवारी!. बैंग कास्टिंग: डार्क बालों वाली निकोल जेड.adult-videos Vixen अंतिम पर्यटक.https://elfemenino.com.ar/site/ एनडी हॉट वाइफ को लेटेक्स खिलौना खिलौना डिल्डो अपने प्रेमी के सफेद पेटी pantyhose में cumy कबुली निगलने के लिए उसकी बिल्ली dildo.https://pastorwillgraham.com/adult-content/ चित्रित मुर्गा बैकबैक और डबल Handjob दो.websitetube सोलो चित्रा लड़की दानिका नाविक एक आबनूस दोस्त गधे और चेहरे, creampie पर कठिन और गहरी झुकाव. 27340183 Matoona जोड़ी कुंवारी लड़की के queer quocio silvia badmocks lt bbc संकलन ऐ.https://www.arasustudio.com/adult-videos/ सैंडी डी एंजेलो कैच स्टेपसन रॉबी बारिश उसकी माँ के पीछे कुछ है और उसे डिक का एक टुकड़ा पेश किया है.https://lawwallet.in/sex-video/
Kosova.info

Importonin dhe shisnin drogë në Selanik, në pranga dy shqiptar


Policia greke i ka dhënë një goditje të fortë grupeve të organizuara të trafikut të lëndëve narkotike.

Bëhet me dije se nga operacioni antidrogë janë arrestuar dy shqiptarë, një 42-vjeçar dhe një grua 44-vjeçare, të cilët akuzohen si pjesëtarë të një organizate kriminale.

Në një kontroll të kryer nga policia në një automjet privat pasagjerësh në zonën e Stavroupolit, i cili drejtohej nga 42-vjeçari, u gjetën 34 pako kanabis me peshë totale 35 kg e 692 gram.

Gjatë kontrollit që u bë në shtëpinë e tij, por edhe në shtëpinë e 44-vjeçares, në të njëjtin zonë, u gjetën 34 pako kanabis me peshë totale 38 kg e 117 gram, një peshore elektronike precize, materiale për paketim droge, 820 euro dhe dy celularë të përdorur për transaksionet e tyre të paligjshme.

Gjithashtu, janë konfiskuar edhe dy vetura private të përdorura nga personat e arrestuarpër transportin e lëndës narkotike.

Nga hetimet e kryera rezultoi se të arrestuarit ishin anëtarë të një rrjeti ndërkombëtar që importonte sasi të mëdha kanabisi nga Shqipëria dhe roli i tyre ishte marrja, transportimi, fshehja dhe trafikimi i mëtejshëm i sasive të kanabisit.