Gani Gërmia: Me bindje të plotë them se Meriton Mjekiqi e fiton Big Brother VIP Albania 3

Ish-konkurrenti i Big Brother VIP Kosova 2, Gani Gërmia, ka komentuar edicionin e tretë të Big Brother Albania.

Ai në një postim në InstaStory ka shprehur mendimin e tij se kush do të fitojë sivjet.

I njëjti beson se këtë vit do të fitojë prezantuesi nga Kosova, Meriton Mjekiqi.

Foto: Screenshot/Instagram

“Nuk po mendoj, por me bindje të plotë them se Meriton Mjekiqi është fitues i këtij edicioni”, u shpreh ai.

Ganiu në ndërkohë u largua me vetë-dëshirë nga Big Brother pasi iu publikua një video, ku kishte rënë në kontradiktë me veten.

Gazetari e humoristi ishte zhgënjyer nga kjo pjesë me produksionin dhe për atë e la përgjysmë garën.

Fitues i këtij edicioni në Big Brother Kosova u shpall Lumbardh Salihu.

Go to TOP