Fejohet Loredana?

Këngëtarja shqiptare, që jeton dhe vepron në Gjermani, Loredana Zefi, prej kohësh është në lidhje me futbollistin, Karim Adeyemi.

Por në një InstaStory të fundit të artistet, janë zgjuar spekulimet se ajo është fejuar.

Kjo për faktin se në gishtin e saj, vërehet një unazë, që ngjason me ato që propozohet me to.

Go to TOP