Kosova.info

Ekipi Olimpik i Kosovës parakalon në ceremoninë hapëse të Eyof “Friuli Venezia Giulia 2023” 

Ekipi Olimpik i Kosovës ka parakaluar në ceremoninë hapëse të Eyof “Friuli Venezia Giulia 2023”.

Flamuri u bartte nga skitarët Lirika Deva dhe Klos Vokshi.

Kosova parakalon për herë të katërt në një Eyof dimëror, i cili do të mbahet nga data 21 deri më 28 janar. /Kosova.info/

Më të fundit

escort mersin - izmir escort