Detaje/Ky është djali i qëllua me armë zjarri në lagjen “Arbëria”

Një person ka mbetur i vrarë dhe një tjetër i plagosur sonte në lagjen Arbëria në Gjilan .

Sipas burimeve te siguruara , Egzon Rafuna është djali i cili u qëllua me armë zjarri në lagjen “Arbëria” rreth orës 21:00.

 Ndërsa i plagosuri i cili është duke u trajtuar në Gjilan është Valdrin Halimi nga fshati Pogragj i Gjilanit.

Gjendja shëndetësore e të plagosurit aktualisht është e rëndë ndërsa ende nuk dihen arsyet e përleshjes.

Go to TOP