Blero sonte publikon bashkëpunimin me Eli Malajn dhe Uki’n

Këngëtari, Blero ka njoftuar përmes rrjetit social “Instagram”, ka paralajmëruar se sonte do të publikojë këngën e radhes e cila do të jetë në bashkëpunim me këngëtaren Eli Malaj dhe artistin Uki.

Kënga do të titullohet “Distanca” dhe është e zhanrit baladë. Teksa për tekstin u përkujdesen të tre artistët së bashku.

Go to TOP