“Arrita në pikën ku asgjë nuk kishte rëndësi” – Simon Cowell zbulon se ndjeu se nuk kishte për çfarë të jetonte pasi i vdiqën prindërit

Simon Cowell shpërtheu në lot ndërsa zbuloi se ndiente se nuk kishte për çfarë të jetonte pasi prindërit i vdiqën.

Manjati i muzikës, 64-vjeç, foli në një nga intervistat e tij më të hapura dhe emocionale ndonjëherë në podcastin “Diary of CEO” me Steven Bartlett, ku tregoi se si pas humbjeve të tij ai ‘arriti në pikën ku asgjë nuk kishte rëndësi’.

Ai foli për marrëdhëniet e tij të pabesueshme me nënën e tij Julie dhe babin Eric dhe shkatërrimin që ndjeu me vdekjen e tyre, përpara se të “shpëtohej” kur partnerja e tij Lauren Silverman , 46 vjeç, i tha atij se ishte në pritje të një fëmije.

Ata mirëpritën djalin e tyre Eric në vitin 2014, për të cilin Simon tha se ndryshoi gjithçka, pasi gjendja e tij mendore arriti nivelin më të ulët të mundshëm.

Ai tha: “Para tij kisha arritur në pikën ku asgjë nuk kishte rëndësi. Gjithçka më goditi aq shumë. Duke qenë në televizion u ndjeva si një klloun sepse po vdisja brenda. Kam shtuar peshë”.

Go to TOP