Ardi dhe Mirdoni e publikojnë këngën “Fustani”

Ish-banorët e Big Brother VIP Kosova 2, Ardi dhe Mirdoni, e kanë publikuar projektin e tyre më të ri.

Ata sot publikuan këngën “Fustani”, tekstin e të cilës e kanë shkruar vet këngëtar.

Brenda pak minutave të publikimit kënga mori mijëra shikime në kanalin Youtube.

Go to TOP