Arbër Hajdari e quan ‘lojë’ të gjithë marrëdhënien e Heidit dhe Romeos

Romeo dhe Heidi janë ‘martuar’, në Big Brother VIP Albania, në një ’dasmë’ të organizuar nga produksioni.

Gjithashtu çifti është befasuar nga Elgit Doda, i cili është kujdesur për atmosferën e ‘dasmës’, shkruan lajmi.net.

Kjo ‘dasmë’ po ashtu ka ngritur disponimin e banorëve.

Heidi dhe Romeo janë shprehur në prime së ata nuk e kanë menduar ndonjë herë që do të ‘martoheshin’ në një format të tillë.

Por, opinionisti Arbër Hajdari e quan ‘lojë’ gjithë ‘dasmën’, ndreqjen e raportit të tyre dhe gjithë marrëdhënien e tyre po ashtu.

“Ti ke qenë fallco, bashkë me Heidin”, ka thënë Arbëri.

Go to TOP