Arbenita Ismajli shfaqet në formë të shkëlqyer, në imazhet e fundit nga Egjipti

Modelja shumë e dashur, Arbenita Ismajli, merr përherë vëmendje me çdo postim që bën në rrjete sociale.

Ajo e ka bërë këtë përsëri, duke ndarë disa imazhe të mrekullueshme nga pushime në Egjipt.

Bukuroshja e cila është nënë e një vajze, njihet për linjat e përkryera trupore, ndërsa edhe edhe në këto fotografi shihet të jetë në formën më të mirë.

Foto: Arbenita Ismajli/Instagram

Arbenita publikoi një seri fotografish të ndryshme në llogarinë e saj në Instagram, nga ato ku duket elegante deri ato me dukje kretësisht të thjeshtë dhe pa makijazh, duke treguar bukurinë e saj natyrale.

Në fotografinë e parë, Arbenita shfaqet në bikini të bardha, duke treguar figurën e saj mahnitëse.

Modelja gjithashtu vë në pah barkun dhe këmbët shumë seksi, në një kostum me dy pjesë, të bardhë, me flokët e lëshuara drejt dhe me një grim të shkëlqyer. 

Foto: Arbenita Ismajli/Instagram
Foto: Arbenita Ismajli/Instagram
Go to TOP