Peci, Ramës: Po e bllokon ndërtimin e objektit të Ministrisë së Bujqësisë

FacebookXEmailWhatsAppMinistri i Bujqësisë, Faton Peci, ka akuzuar kryetarin e Prishtinës, Përparim Rama se po e bllokon ndërtimin e objektit të Ministrisë së Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural. Përmes një postimi në Facebok, ministri Peci është shprehur se Rama ka bllokuar çdo procedurë që ka të bëjë me ndërtimin e objektit të MBPZHR-së. Ndërsa i ka … Vazhdoni me leximin e Peci, Ramës: Po e bllokon ndërtimin e objektit të Ministrisë së Bujqësisë