Haxhiu me kritika ndaj gjyqësorit për arratisjen e Enver Sekiraqës

FacebookXEmailWhatsAppMinistrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, ka kërkuar një hetim profesional dhe përgjegjësi nga ata që siç ka thënë kanë mundësuar arratisjen e Enver Sekiraqës. “Dikush që është i njohur edhe për publikun se lëre më për gjyqësinë e prokurorinë për krime të rënda e përsëritje të tyre lihet herë në arrest shtëpiak e pastaj në … Vazhdoni me leximin e Haxhiu me kritika ndaj gjyqësorit për arratisjen e Enver Sekiraqës