SPORT

Zyrtare: Ylli i Juventusit do t’i nënshtorhet nesër një operacioni

Mbrojtësi i Juventusit, Joao Cancelo do t’i nënshtrohet nesër një operacioni, ka njoftuar klubi torinez.

Reprezentuesi portugez theu mbrëmë kockat nazale në sfidën mes Juventusit dhe Atalantas, që u mbyll me shifrat 1:1.
Kjo ishte ndeshja e fundit e Juventusit në shtëpi këtë edicion, derisa futbollistëve u janë dhënë katër ditë pushim dhe do të rikthehen në stërvitje të premten, ku do të përgatiten për sfidën e fundit në kampionat ndaj Sampdorias.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483