SPORT

Zvicra mposht Gjeorgjinë në ndeshjen e parë të kualifikimeve

Zvicra e ka nisur mbarë kualifikimet për Evropian.

“Helvetët” shënuan fitore prej 0-2 në udhëtim te Gjeorgjia.

Zuber e Zakaria shënuan golat e fitores për Zvicrën.

Në Grupin D kombëtarja e Zvicrës do të luajë edhe ndaj Danimarkës, Irlandës dhe Gjibraltarit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.