SPORT

Zidane fjaloset me gazetarin për shkak të pyetjes që i bëri

Zinedine Zidane u konfrontua me një reporter duke pyetur në lidhje me largimin e tij nga Real Madrid pasi francezi u larguar nga Los Blancos për herë të dytë pas një gare në të cilën klubi nuk arriti të fitonte një trofe.

Tre herë fituesi i Ligës së Kampionëve u përfshi në një zënkë të zjarrtë me një reporter të njohur ndërsa shijonte disa ditë të lira, raporton Daily Mail, përcjel Klankosova.tv.

“A jeni ende duke bërë të njëjtat pyetje memece si më parë?”, i tha francezi.

“Ju do të bëni të njëjtat pyetje. Puna juaj është e turpshme”, vazhdon ai i nevrikosur.

“Unë nuk bëra asgjë, thjesht pyetjen…” iu kundërpërgjigj gazetari.

Por  Zidane e ndërpret duke i thënë: “Unë të njoh dhe ti më njeh. E njëjta gjë na ndodh gjithmonë. Eja këtu, eja këtu, eja të flasësh me mua”.

Zidane e kap gazetarin për krahu dhe i bën gjest kameramanit për t’u larguar, duke i thënë “shko ti”, ndërsa shihen duke ecur së bashku me gazetarin në distancë.

48 vjeçari kishte bërë vërejtje të mëdha në letrën e tij të hapur për tifozët, duke thënë se klubi nuk ka më besimin tek ai dhe gjithçka që ka ndërtuar është harruar.

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort