Kombëtare

Zhduket pejania, policia në kërkim të saj

Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, që nga data 04. 02. 2020, është raportuar të jetë zhdukur një person në Pejë – përcjell Kosova.info

Me datën 06.02.2020 ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se motra e tij femër kosovare kishte dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj, e cila sipas ankuesit edhe më parë tri herë ishte larguar nga shtëpia. Njësitë policore janë duke u marrë me rastin.” – thuhet në raport./Kosova.info/

Shfaq më shumë