Kosova

Zhduket një vajzë më aftësi të veçanta nga Ferizaj

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person nga Ferizaj është zhdukur gjatë ditës së djeshme, shkruan kosova.info.

Ankuesi mashkull K-Ashkali ka informuar se vajza e tij viktima femër K-Ashkalike me aftësi të veçanta, është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin.

Shfaq më shumë
//thaudray.com/4/3473483