Kosova

Zhduket një vajzë e mitur nga Prishtina

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë ditës së djeshme është zhdukur një vajzë e mitur nga Prishtina, shkruan kosova.info.

Ankuesja femër K/Shqiptare ka raportuar se vajza e saj e mitur  viktima femër K/Shqiptare ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori, rasti është duke u hetuar.

Lini një Përgjigje

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.