Zhduket një grua në Bresanë

Një qytetar në Bresanë të Prizrenit ka raportuar se gruaja ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Sipas raportit policor, rasti është raportuar më 4 qershor, derisa ende nuk dihet për vendndodhjen e gruas.

Policia po e heton rastin.

“Bresana, 04.06.2023 Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se viktima femër kosovare ka dal nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj. Rasti në procedurë hetimore”, thuhet në komunikatë.

Go to TOP