Kombëtare

Zhduket një femër nga Istogu

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person nga Istogu është zhdukur gjatë ditës së djeshme, shkruan kosova.info. 

Ankuesi mashkull K-Shqiptar ka informuar se e bija e tij viktima femër K-Shqiptare është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin.

Shfaq më shumë